| Maariiaa a întrebat:

Bună,
Mai sunt câteva zile până ce vine ziua de 8 martie și nu i-am luat și nici nu m-am hotărât ce să îi cumpăr mamei mele.
Am încercat să îi fac de mână o felicitare dar nu vreau să îi dau doar atât. Vreau un cadou frumos și plăcut pentru o mamă.
Mulțumesc! Aștept multe păreri!
Cel mai bun răspuns va fi răsplătit!

Răspuns Câştigător
| FataVerde a răspuns:

De asemenea ii poti cumpara un buchet de flori iar pe felicitare poti sa-i scrii cateva versuri care sa o inveseleasca si sa-i lumineze ziua, de exemplu: O, mama mea/ Albinuzta mea/ Cand te privesc/ Parca imi luminezi/ Si viata, si ziua/ Tu esti totul pentru mine/ De aceea iti multumesc, ca existi/ O, mama mea. happy

2 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

O geanta noua de lux note mari si sa fii cumintewinking

| Nicole a răspuns:

Salutare,cumpara-i un buchețel de flori sau o cutie de bomboane preferate care s-o încante cu venirea primaverii si cu aceasta zi minunata a femeilor și darueste-i o felicitare facuta manual.Cred ca este cel mai potrivit cadou.
Numai bine!
Pa, pa.