| Dariana98 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar mamei un cadou si m-ar tenta produsele Avon. Daca vreti sa ma ajuta-i va rog spuneti si pagina si numele produsului din catalog.

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Oriflame nu vrei?
Ai putea sa-i iei un set Giordani e la reducere sunt reprez e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| OliviaLowe a răspuns:

Daca vrei sa ii faci o surpriza ai putea vorbi cu tatal tau si cu frati tai daca ai sa ii faceti toti un cadou. Daca vrei ii poti cumpara si singura parfumul acela dar eu nu ma incred ca oriflame si avon.De exemplu Craciunul trecut, eu, tata si fratele meu i-am luat mamei parfumul Lola by Marc Jacobs (chiar daca numai tata a platit)

| alina39 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum de la oriflame si ca sa il cumperi mai ieftin de la oriflame trebuie sa te inscrii. Pentru mai multe informatii contacteaza-ma pe adresa de e-mail : alinadorobantu39@yahoo.com