| mariamaris a întrebat:

Vreau sa îmi bag septum peste câteva luni gen și vreau sa va întreb cât de tare ar durea. Doare doar pe moment sau și după? Cei care aveți septum, va rog sa îmi ziceți ce și cum și apoi cum sa îl îngrijesc, va rog!

Răspuns Câştigător
| usschi a răspuns:

Sange,de durut doare doar primele cateva zile, iar vindecarea dureaza maxim 2 saptamani, ai grija sa il cureti cum trebuie.

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Toată lumea are "septum". Asta fiind bucata de cartilaj care desparte nările.

De ce ai vrea să-l găurești însă, e o întrebare mult mai bună...

Te-ai uitat în oglindă și te-ai gândit că ai vrea sa împrumuți ceva de la bovine?

| Alecsandru322 a răspuns:

Ce este septum?

| Anonim1819 a răspuns:

Doare, dar nu insuportabil.