| looccki a întrebat:

Deci am 16 ani si vreau sa-mi fac pierce in septum, la salon. Ii intreb pe cei care au, doare tare?laughing

1 răspuns:
| Reghqen a răspuns:

Piercing în nas, la sprânceană, pe limbă, 10 cercei, ce înseamnă asta?
Numai persoane de genul ăsta văd des pe stradă, crede-mă că nu te face mai frumos(a), eu personal n-am purtat niciodată accesori și nu mi-am făcut niciodată găuri, nu văd rostul în așa ceva.
Eleganța înseamnă să scoți nu să adaugi prostiile astea, fă-ti un stil al tău și nu fii o copie ca ceilalți, crede-mă!winking