| Sara2 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar de la avon crema de corp little black dress, insa nu mai apare de mult timp in catalog
aveti idee daca as putea intra in alt fel in posesia ei?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Incearca pe la magazinele unde au si reprezentanta Avon. Eu am vazut si pe la metrou la Titan sau la N. Grigorescu niste fete care vindeau la un stand Avon, si poate acolo au si crema aceea. Si la metrou la C-tin Brancoveanu e un magazin mic unde au produse Avon, la fel si in magazinul Big Berceni la intrare (asta daca esti din Bucuresti). Daca nu, urmareste catalogul Avon online http://www.avon-shop.ro/......-3198.html si verifica cand reapare crema in stoc. Daca nu, singura optiune este sa cauti o crema asemanatoare. Pupici!

Răspuns utilizator avertizat
| Anaderol1 a răspuns:

Buna!
Eu ii caut proprietar! (daca te mai intereseaza)
O zi buna!