| ramo25 a întrebat:

Fetele, ce ati alege intre Little Black Dress sau Jet Femme de la avon? happy

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Little Black Dress pentru ca e apa de parfum si mirosul persista.

8 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Little Black Dress este apa de parfum bineinteles iar mirosul este unul patrunzator ...am avut si eu si imediat dupa ce s-a terminat am luat altul nu te mai poti desparti de el plus ca te tine toata ziua mirosul nu este unulieftin cu e de la "38[un magazin]

Funda?batting eyelashes

| Dollicious a răspuns:

Ambele miros suuuper bine dar cred ca as alege Little Black Dress

| Diana100001 a răspuns:

Little Black Dress! asta recomanda si reprezentantul meu AVON

| PatrickJ a răspuns:

M1ma mea este reprezentant, Little Black Dress!

| BlahxD a răspuns:

Little Black Dress.

| Alexandraaa1999 a răspuns:

Little black dress :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little black dress, bineinteles!

| sweety206 a răspuns:

Little Black Dress