| matyyyy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar mai multe produse de la myprotein si am probleme cu site-ul, mai precis cu achizitia online si vreau sa stiu daca sunt magazine de suplimente unde as putea gasi produse my protein(stau in Bucuresti) sau chiar si alte site-uri daca stiti.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Chiar daca nu are legatura cu intrebarea ta, iti recomand ca mai intai sa consulti un nutritionist inainte sa iei ceva, iti poti da peste cap organismul sever cu suplimente pentru fitness si crede-ma, nu simti decat dupa cativa ani si poate fi destul de grav...