| Puscasu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de blugi care are marime W28-L32.Nu inteleg ce marime sunt:28 sau 32. Daca se poate spuneti-mi si dimensiunile corpului pentru aceasta marime. FUNDA!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Magazinele online au un e-mail si un numar de contact - suni si te vor lamuri apoi stie ce iti vine mai bine, cand mergi la un magazin obisnuit te uiti in spate la pantalonii care ii ai pe tine si pune marimea apoi iei cateva perechi apropiate si ramai cu cea mai buna dupa ce le probezi.

| Puscasu explică (pentru mgtow):

I-am intrebat deja si au zis ca sa imi iau blugii cu marimea care o port de obicei, pentru ca is marimi europene.Si tot nu is lamurit.

| mgtow a răspuns (pentru Puscasu):

Tu te ghidezi dupa litere L M XL in una din ele te incadrezi. Unele vin cu numar, discuta cu un parinte sa te lamureasca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

W28 e marimea in talie

L32 inseamna lungimea

| mariusrobert114 a răspuns:

Eu sunt de parere e mai bine sa mergi in magazin pentru ca acolo le probezi in prezenta vanzatotrului si daca nu tise potrivesc iti da alti