| sk8punk_1616 a întrebat:

Vreau sa cumpar o pereche de blugi dar nu stiu cum se masoara. La o pereche de ai mei scrie w 33 si l 34. Ce marime imi trebuie? un 33, un 34? Funda cine raspunde si dupa ce incerc marimea daca imi vine bine dau funda!

6 răspunsuri:
| anabahebak a răspuns:

Nimeni nu iti poate raspunde exact asta tine de Mama Omida laughing Probeazai inainte sa ii cumperi si gata.

| sk8punk_1616 explică (pentru anabahebak):

Asta e o problema. vreau sa ii comand depe net si nu am cum sa ii probez.

| anabahebak a răspuns (pentru sk8punk_1616):

Pai pe net sunt ambele masuri? Daca este doar una dintre masuri comando pe aia.

| sk8punk_1616 explică (pentru anabahebak):

Da, sunt ambele
si 33 si 34

| anabahebak a răspuns:

Mai probeaza si tu prin magazine si vezi care iti vine mai bine.

| teutzzzza a răspuns:

Buna!
Poti sa te uiti aici la tabelul cu marimi sa vezi ce ti se potriveste: http://superjeans.ro/despre-levis/tabel-marimi

Poti sa te uiti si la blugi :) ca vin a doua zi, sunt prin dealer autorizat deci nu te pacalesti.