| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa noua pentru indreptat parul pentru ca am un Remington S1005 dar e veche si a inceput sa`si piarda din calitate. mi-as dori tot un remington dar care sa arda mai putin parul. Aveti sugestii?

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Ti-as recomanda Philips ionic conditioning fiindca e mult mai bun si arde foarte putin parul. fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Remington Pearl!

| triscau a răspuns:

Ai putea sa incerci alta marca de place eu de exemplu am de la rowenta elite si imi place cum e