| andrada1593 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o rochie mai mulata de pe net. exista marimile s, m, l.eu nu stiu ce maime mi-ar trebui dar am 82-68-85 in bust-talie-solduri. as vrea sa stiu care e marime potrivita.

Răspuns Câştigător
| bea3x a răspuns:

Cu siguranta S. Eu am 110-70-100 si port M. L probabil ar fi 130-90-130 sau ceva de genul.

4 răspunsuri:
| AliiB a răspuns:

S 100%

| madutzii a răspuns:

POi M...si aici depinde si de cum e faqta rochia... dar tie tie potriveste m!

| sunrise a răspuns:

Evident ca S!

| anamaria917 a răspuns:

Te poti duce la un magazin si sa probezi o rochie asemanatoare vezi care iti e buna si marimea aia o iei si de pe net funda acum