| Ex0id200 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste blugi de pe Sinsay, dar nu stiu ce marime sa iau. As avea masuratorile potrivite pentru marimea 36 - 66 cm in talie si 92 in solduri- dar mi-e frica sa nu-mi fie mici, dar marimea 38- 70 in talie si 96 in solduri mi se pare cam mare pentru mine, parca as inota in ea. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai magazin Sinsay in oras?

| EGGc a răspuns:

Mai bine mai mari decat mai mici, blugi se pot stramta (un croitor normal cere in jur de 10 lei pentru stramtare). Si daca e la un adica exista curea, baftă!

| Ex0id200 explică:

Mulțumesc pentru sfaturi, neaveand Sinsay in oras, am fost la mall in alt oras și am luat de-abia marimea 34, celelalte imi erau mari laughing) bine ca nu am comandat de pe net