| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie banchetul la sfarsit de clasa a 8-a si nu stiu ce fel de rochie sa imi aleg, astfel incat sa ma avantajeze..Am 1,71 inaltime, 65 talie, 84 solduri, 88 bust...Ce parere aveti? Funda :-)

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Eu zic ca o rochie still Baby doll e super ok pentru orice inaltime greutate varsta:) Adica a fost o perioada in care aveam aproape 90kg si trebuia sa merg la o nunta si mi-am cumparat o rochita gen Baby doll si mi-e stat destul de dragut:) https://www.google.ro/......ps?/search cam asa arata:*

2 răspunsuri:
| Elena02dragutza a răspuns:

Te-ar avantaja o rochie mulata. Daca esti bruneta ti s-ar potrivi albastru marin sau negru. Daca esti blonda albastru deschis sau roz.