| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu o masina de tuns pana la maxim 200 ron, care sa aiba marimi de taiere incepand de 0.1 sau macar de la 0.5 mm si sa aiba pieptenii aceia rezistenti sa nu se rupa imediat. Si sa nu fie Philips. Ceva recomandari? Sau poate ce aveti voi si vi se pare ok ca raport, calitate-pret.

1 răspuns:
| PaulCred a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe site-ul www.olx.ro,(nu intentionez sa fac reclama)acolo gasesti tot ce ai nevoie avand o gama larga de produse de acest gen.Bafta!