| Crs a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un epilator si am aflat de oferta de la braun : duci orice aparat vechi mic si primesti in schimb 25 % reducere la orice produs braun. Daca duc un drot destul de vechi si nu mai functioneaza voi primii reducerea?

4 răspunsuri:
| Crs explică:

Http://www.mediagalaxy.ro/promotii/2010-03-01-BRAUN-buy-back-reducere/ ia uitati aici ce scrie :-? cred ca merge sa duc drotul si sa primesc reducerea :D

| aleksy a răspuns:

Nu cred

| Locre a răspuns:

Soshy, eu am profitat de aceasta reducere deoarece mi-am luat un epilator Braun Silk-epil de la Domo si am dat la schimb un filtru de cafea.Si inca ceva, nu conteaza ca e vechi si nu functioneaza pentru ca ti-l primeste oricum.Bafta!

| _pink a răspuns:

Da, vei primi reducerea. Nu ii intereseaza daca functioneaza sau nu.