| Otto2014 a întrebat:

Daca adaug un produs de pe eMAG in cos,dar il cumpar sa zicem, peste 2-3 luni,si el are acum o reducere destul de mare, mie imi ramane reducerea?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu, reducerea o obtii doar daca dai comanda in cat timp este ea valabila, dupa ce dispare reducerea produsul revine la pretul de inainte chiar daca il ai in cos sau nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu

| Idkidk a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sta produsul atata timp in cos.Vei fi asnuntat din cand in cand pe email cum ca ai produse in cos si daca nu finalizezi comanda, cosul va fi golit dupa ceva timp.