| Crs a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou, dar nu stiu ce model as alege. Mi-as dori ceva mai bun, un model mai frumos. Dar sunt destul de scumpe... Imi puteti arata niste telefone si sa imi spuneti si pretul lui la liber si la abonament? Si mai vreau sa stiu niste oferte de abonamente. cat as plati pe luna factura la abonament si cate minute as avea. Specific ca ofertele la abonament vreau sa fie la orange.

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Eu am full touch si eset super bun are camera foto foarte mare si este de la Orenge a costat aproape 7 milioane

| Lalala a răspuns:

Hey... uita-te pe site-ul asta si poate o sa te hotarastiwinking
funditabig grinsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone... ti-as recomandatongue

| DeniiDenisa1 a răspuns:

LG Optimus L9 e un telefon super. cu o camera de 5 MP si toate cele. costa in jur de 280€.

Eu o sa mi-l cumpar cu tot cu abonament. dar inca nu sunt sigura ce fel de abonament.

Dar si Nokia 800 Lumia e la fel de bun big grin

Sper ca te-am ajutat!