| SimilarToRain a întrebat:

Bună seara! Am avut un abonament de 9 euro pe Cosmote, dar a expirat recent. Aş dori sa imi fac un alt abonament pe 2 ani, ori pe Cosmote, ori pe Orange, dar vreau să achiziţionez şi un telefon, de preferat cu touch-screen, negru. Abonamentul pe care vreau să mi-l fac aş vrea să nu depăşească 9 euro. Pentru telefon am la dispozitie 250 lei. Am răsfoit ofertele de pe internet, dar sunt oferte doar la abonamente de peste 15 euro. M-aţi putea ajuta cu câteva oferte, dacă ştiţi?

Răspuns Câştigător
| OpenMyEyes a răspuns:

Http://www.orange.ro/asistenta/alege/pas/1 uite acest site care te ajuta sa iti gasesti telefonul perfect si un abonament pe masura.eu am facut testul si e bun:)