| PandaGirl a întrebat:

Vreau sa imi iau de la Avon tratamentul pentru cosuri cu actiune rapida cu 2% acid salicilic,
Este eficient? L'ati incercat? De cate ori pe zi se aplica?
Mai vreau sa imi iau si tratamentul masca pentru puncte negre cu acid salicilic 0.5%.
Este eficient? Cum se aplica? De cate ori pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Sarius1994 a răspuns:

De puncte negre nu stiu cum sa scapi dar daac vrei de cosuri ia-ti un tonic cu hidratare si calmare dai 15-20 de lei dar face treaba foarte bine aplici seara inainte sa te culci cu 20 -30 si restul zilei e k pui pe un tamponel din ala demacheant si te stergi pe fata si e ok