| Roxxxaaaa a întrebat:

Cum folosesc "Tratamentul pentru cosuri cu actiune rapida cu 2% acid salicilic Clearskin""+ pareri?

Urgent.

Răspuns Câştigător
| andreeahtml a răspuns:

Din punctul meu de vedere este foarte prost. Eu fac o pasta din aspirina și o pun 15-20 pe coș și îmi dispare 40%. Aspirina normala este mai ieftină și face același lucru. Recomand și mierea, are proprietăți antifungice și tratează coșurile in mod natural.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acidul salicilic este banala aspirina!
DEci, nu trebuie sa cumpperi nimic, doar pisezi o aspirina si pui 1 singura picatura de apa peste ea, o faci ca o pasta si o pui pe cos si are acelasi efect ca aceste creme scumpe.

| Kiwibibilă a răspuns:

Daca e lichidul ala la sticluta pui putin pe un servetel sau vata din aia pentru demachiat si te dai pe toata fata de 3 ori pe zi, fara sa te speli dupa aceea. Adica da te speli ca doar n-o sa stai cu chestia aia pe fata toata ziua dar astepti macar jumatate de ora.

| Roxxxaaaa explică (pentru Kiwibibilă):

Nu este acel lichid

| CORGE20 a răspuns:

Are un efect benefic, din punctul meu de vedere.
Dar daca vrei ceva care sa te ajute cu adevarat sa scapi de cosuri, iti recomand Zynerit. Daca ai acnee si ceri de la medicul de familie reteta pentru el, il obtii gratuit la farmacie. Daca nu, te costa 20-30 de lei, cam asa.