| catalinnnna a întrebat:

Vreau sa imi indepartez o alunita de pe fata[chirurgical]. Cei care au trecut prin asta. nu stiti o sa ramin cu cicatrice pe fata?

2 răspunsuri:
| šρяίηģ a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar si eu am avut o astfel de operatie, dar pe corp, si mi-a ramas o cicatrice. Nu stiu daca se intampla la fel si in zona fetei, dar tu poti sa vorbesti inainte cu chirurgul la care vei apela.
Take carewinking!

| SensiBlu a răspuns:

Nu iti va ramane cicatrice daca vei respecta indicatiile chirurgului.