| thegreatgatsby a întrebat:

Folosesc google chrome si acum ceva timp mi-am setat o tema pentru acest browser si acum vreau sa o schimb dar nu mai stiu unde am intrat atunci ca sa setez laughing ajutor?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi să o scoţi din setări>options>personal stuff>reset to default theme sau în dreapta de acesta găseşti "get theme" - de acolo cred că o poţi schimba.

| Emena a răspuns:

Sar`na pentru funditabatting eyelashes

| Eeeh` a răspuns:

Pai intri la Start. e in josul calculatorurui in stanga. dai acolo o sa vezi unde scrie All Programs dai acolo si il cauti...Sigur e acolowinking. daca nu trim un mesaj sa iti zic si alte metode... aaaa sau sa iti mai zic ceva.sa stii daca nu gasesti acolo! Day la start.si acolo sa vezi ca in dreapta e scris undeva search dai acolo si o sa vezi acolo ca o sa fie niste sageti intr-o cutie verde mik.si dai pe al treilea adica "All files and folders". dai acolo si in prima cutiuta. scrii google chrome.si dai enter. el o sa caute si daca iti apare acolo si il setezi din nou. sper ca tziam fost de ajutor! SUCCES LA INSTALARElaughing

| Eeeh` a răspuns:

Soryyyyyy am inteles altceva soryy intra pe: http://tools.google.com/chrome/intl/ro/themes/index.html;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, am uitat

| Novanis a răspuns:

Dai pe plusul ala si trabuie sti apara 1 casuta cu teme de google sau cauti pa net teme pentru google chrome