| danitzo a întrebat:

Vreau sa imi schimb culoarea parului dar nu stiu pentru ce nuanta sa optez! Culoarea mea naturala este un blond inchis spre saten iar tenul meu este deschis la culoare doar ca sunt vopsita blond deschis (imi ador culoarea parului dar se vad radacinile dupa ce imi creste parul) si parca as vrea sa incerc si altceva dar nu sunt inspirata. Ceva sfaturi, idei?

3 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Asa cum te ai descris tu, cu siguranta un saten aluna, tii s ar potrivi de minune!

| MariaIoana a răspuns:

Pai, daca spui ca tenul tau este deschis la culoare, un ciocolatiu te'ar "bronza" atat de frumos... avantajul e ca nu s'ar vedea asa radacinile cand ti'ar creste parul, pentru ca sunt culori asemanatoare.