| eneaanamariabiancaandreea a întrebat:

Vreau sa imi schimb look-ul radical. dar nu stiu ce sa fac, eu am parul pana la jos de umeri si vreau sa ma tund scurt, oare mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| SweetGirl88 a răspuns:

Poti sa ti-l tunzi bob, sau pe o parte scurt si pe cealalta cam pana la ureche. aceasta ar fi schimbare radicala. Dar probabil ca o sa regreti dupa putin timp cand o sa vezi la prietene sau la cunoatine un par lung si frumos. Dar fiecare cu placerile lui. big grin

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si pun pariu ca dupa ce te tunzi o sa pui o intrebare ca sa aflii cum sa-ti creasca parul mai repede laughing nu iti strica parul, lasa-l asa, eventual da-i o forma si intinde-l daca e ondulat...

| eneaanamariabiancaandreea explică (pentru Bondarel99):

Nu este ondulat este chiar drept... asa am patit mereu cand mi-am taiat parul cum s fac sa imi creasca mai repede multumesc de raspuns

| MariA00 a răspuns:

Pai eu nu stiu cam arati asa ca nu pot sa-ti spun daca ti-ar sta bine sau nu, dar mai bine ar fi sa il lasi lung.