| Sirena4Winx a întrebat:

Vreau sa ma tund mai scurt, sa mi se regenereze parul... Cum as putea sa ma tund mai "interesant"? Am parul pana la jumatatea spatelui. Vreau sa ma tund pana la umeri sau mai sus. Sfaturi?

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Tunsoarea bob e foarte draguta, acum depinde si de forma fetzei tale

| CookieYumm a răspuns:

Pai si eu am avut parul la fel de lung si m-am tuns in scari cu breton drept si mi-a si filat parul happy.
Sunt chiar foarte multumita.
Funda?batting eyelashes

| Fluture a răspuns:

Buna.
Acum depinde si ce par ai.
Daca il ai mai ondulat tunde-te filat. [cam 3-4 centimentrii de la umar in jos.], cu breton.thinking dar filat laughing.
Daca il ai drept poti tot asa.sau bob.cu colt mai lung. si cu breton.
Multa bafta:*

| KaTtY a răspuns:

Incearca un bob

| niko_2806 a răspuns:

Pai.poti sa te tunzi in Scari.Cu breton. pe o paRTe.
Sau.SA iti filezi parull.
nu stiu. speR ca te-amm ajutat.
Fundaa te rogg.:*.PWP:X:*

| Sirena4Winx explică:

Faza e ca eu il am deja in scari si breton