| xRelax14 a întrebat:

Vreau sa imprim imagini,icoane,mottouri pe tricorui simple, cu ce as putea sa o fac? dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapai trebuie sa existe magazine unde sa gasesti ceea ce cauti.

| Mangustă a răspuns:

Cu hartie de transfer. Gasesti in general ca si coli A3 pe la librarii, insa sunt destul de scumpe.

| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Daca vrei sa iei de exemplu un text si sa il pui pe un tricou trebuie sa it cumperi hartie de transfer pe ea imprimi imaginea o pui pe tricou si treci putin cu calcatorul peste ea.Si gata

| pufipuf a răspuns:

Ori cu hartie de transfer, ori te duci la o librarie si iti face acolo happy.