| IamMikeTheOne a întrebat:

Salutare.
Am o mica dilema. Detin de ceva timp 2 tricouri simple(alb, negru), pe care as vrea sa le imprim cu texte sau imagini, insa toate companiile pe care le gasesc nu ofera aceste servicii decat pentru tricouri cumparate de la ei.
Ar putea cineva sa imi arate o firma din Ploiesti sau cel putin din Prahova care ofera personalizari de tricouri deja cumparate?

1 răspuns:
| Andrey3oo7 a răspuns:

Nu neaparata nevoie.Trebuie sa ai hartie speciala de imprimat(probabi lgasesti la papetarie). acum sa iti explic:

1.
Daca ai o imprimata iar poza ta care o vrei este in calculator, o imprimi pe hartia speciala

2.
Acum dupa ce ai imprimat-o(daca vrei poti astepta sa se mai usuce putin)trebuie sa o CALCI(cu fierul de calcat)pe tricou.Astepti sa se usuce

3.Acum de gata happy exact asta trebuie sa faci si cu celalat tricou. Enjoywinking