| dancapitan a întrebat:

Vreau sa invat sa patinez, imi trebuie pantaloni mulati/colanti (sunt baiat) ca sa ma misc cat mai bine?

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu inbracamintea conteaza. Nu faci parada modei. Trebuie sa-ti pui, cotiere si genunchiere, ca in cazul cand cazi sa nu te ranesti. La cap nu este cazul deoarece, banuiesc ca nu ai doi ani. Te rog sa nu tesuperi, am glumit. Genunchere, si cotiere. Succes Pa

| smilerz19 a răspuns:

Nu neaparat, doar daca vrei. Ar fi indicat sa porti, dar poti purta si niste pantaloni largi, doar sa nu fie cu turul lasat pentru ca nu te vei putea misca.

Succes!

| Sconcsiş a răspuns:

Nu

| tarziu a răspuns:

Nu lua cele mai bune haine pe tine, e evident ca vei cadea. Eu am fost in prima zi cu pantalonii fratelui meu, nici acum nu stie unde i'au disparut. (am 'parcat' si i'am rupt in genunchi)

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Da dar si bluza iti trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti trebuie colanti dar nu foarte mulati, pentru a te misca cum trebuie alege uni mai lejeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa porti pantaloni de fas! Asa nu te lovesti daca o sa cazi!

| me4u a răspuns:

Nu, iti trebuie doar niste patine bune, in care sa te simti bine!
http://www.skates.ro/patine

| ulykzz a răspuns:

Salut, iti trebuie niste pantaloni normali (nici largi, nici mulati); oricare in care tu te simti bine happy