| MedeWede a întrebat:

Vreau sa ma duc azi la Trag la Castani. Credeti ca gasesc Ugg-uri? Si daca au eticheta in spate?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Du'te sa iti cumperi UGG'uri de oriunde numai din targ nu. Poti sa te duci la magazine de specialitate si gasesti Ugg'uri originale(care au si accesorii) cu 2 miloane.

| Chris88 a răspuns:

Ugg urile costa 8-10mil, si nu ii gasesti in piata. Acolo sunt chinezisme copii ieftine ale uggurilor.

| MedeWede explică (pentru Chris88):

Aoleu da lasa-ma o data in pace du-te cu 8-10 mil. ale tale ca nu sunt atat uita-te pe ugg-ugg.ro sa vezi ca sunt vreo 4 mil. jumte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.la targuri nu gasesti decat cizme din piele si vinilin din cate stiu eu thinking
iti poti lua UGG ( cu eticheta cu tot laughing ) din mall, sunt maxim 200 lei happy.ma rog, daca vre poti lua si de pe net cu 400-900 lei din Kyrgyzstan :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! In targ daca gasesti asa ceva esti norocos nu te lua dupa alti, pot fi din firma daca exista in targ tigani fura de toate laughing Succes la cautare in gramada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa sune cum ca am ceva cu etnia roma dar nu toti fura!