| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma duc la solar si nu stiu daca voi fi singura in solar sau ma voi dezbraca de fata cu alte fete? etc

3 răspunsuri:
| SexyBarbieDoll a răspuns:

Intri singura...fiecare aparat de bronzat este intr-o incapere diferita. Poti sa iei pe cineva cu tine in incaperea respectiva doar daca doresti!

| AndrusKanu a răspuns:

Eşti băiat?
Dacă da, ohooo e perfect. laughing
Dacă nu, nu ştiu de ce îţi faci griji.
Să-mi zici ce rezolvi că poate mă duc şi eu câteva ture pe la solar... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, o singura persoana intra o data in camera cu solarul.Mergi si spui cate minute vrei sa stai, fata care se ocupa cu pornirea solarului iti va spune cate minute ai sa te dezbraci, tu intri singurica inauntru, te dezbraci repejor si astepti sa porneasca solarul.Cand vezi ca se aprind neoanele in el, te bagi inauntru si-l inchizi.Se opreste singur, dupa cate minute ai vrut sa stai.In solar n-ai voie cu machiaj sau bijuterii, nu uita sa-ti prinzi parul in coc. Daca mergi de prima data, nu sta prea mult, incepe cu 5 minute, apoi mergi pe 10, depinde ce tip de piele ai. Daca esti mai blonda, cu ochi deschisi la culoare, nici dupa cateva sedinte sa nu stai mai mult de 10, maxim 15 minute, altfel te arzi. Daca esti mai brunetzica, dupa ce ai mers de cateva ori, poti sta de fiecare data cate 15 minute.Nu te du de mai mult de 2 ori pe saptamana.