| Mihaela_5363 a întrebat:

Vreau sa ma fac roscata... dar as vrea sa ma fac cu nuantatorhappy roscatul nu il vreau prea puternic. Sunt satena si as vrea sa am o nuanta de roscat. Ce imi recomandati? funditaaa

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Iti recomand o vopsea nu permanenta, si iti alegi o nuanta potrivita.sunt "mostre" de par vopsite si acolo te uiti. Poti sa o iei chiar din farmacie, Palette si Wella e buna

2 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Si eu am fost satena deschis si m-am vopsit de cativa ani roscata. Eu mereu ma vopsesc rosu aprins, oricum se decoloreaza destul de repede. Si asa cum a spus si fashionbunny, ia-ti o vopsea nu permanenta si alege nuanta care iti place. Iar daca vezi ca iti sta bine, ia-ti mai apoi una permanenta. Trebuie sa te gandesti bine la culoarea de par care te reprezinta si cu care te simti bine.

| Mihaela_5363 explică:

Si stiti cumva cam in cat timp trece culoarea?