| chels95 a întrebat:

Vreau sa ma incriu la modeling. Sa presupunem ca am toate masurile corespunzatoare si sunt admisa. Se platesc cursurile? E cineva de aici model?

2 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna:* se plateste decat book-ul si atat.Adica eu am platit 4 mil doar pentru book, ma rog in afara de hainele pentru el big grin

| MacBarbie a răspuns:

In majoritatea cazurilor se platesc. Eu de exemplu am avut 2 luni cursuri gratis, dupa aceea am avut un concurs si dupa acest concurs daca vroiai sa continui trebuia sa platesti! :* Funda?