| DontLetMeGo a întrebat:

Ca sa intru la o facultate alegand optiunea invatamantului la distanta cu frecventa redusa trebuie sa dau examen de admitere sau pot fi admisa pe baza de dosar? Si trebuie sa platesc cursurile din weekend?

Răspuns Câştigător
| microsedd a răspuns:

De obicei la facultatile care au optiunea de a face cursuri la distanta/cu frecventa redusa se face admiterea pe baza de dosar si se plateste o taxa care difera de la o universitate la alta. Succes