| Sophie26 a întrebat:

Vreau sa ma pensez si nu stiu de unde sa incep. Explicati-mi si mie sau niste sfaturi sau filmulete, ceva m-ar ajuta. Si sa NU imi spuneti sa ma duc la salon. Va pierdeti timpul. Voi (cele care va pensati singure) cum incepeti? Am fata ovala, ochii medii, buze putin plinute si un nas normal.

4 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......_potrivite
Kenya a dat același link. poate te ajută și ăsta.

| anonimspecial a răspuns:

Mai intai ia dintre sprancene si ce este in plus, spre pleoapa si apoi poate iti faci o idee ce forma sa le dai. Eu inca nu le-am dat o anumita forma, de asta e mai bine sa faci asa.