| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund aproximativ la fel ca Justin Timberlake ( http://www.toledoblade.com/......erlake.jpg ) sau ca
David Beckham ( http://rockstter.com.br/......40-960.jpg ) dar nu stiu cu cat sa-i zic frizerului sa ma ia in parti si pe la spate nu vreau chiar zero, as vrea asa cum e Beckham in print, dar nu prea-mi dau seama cat este acolo, voi cat credeti? funda.

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Frezele de cuc se bucură în continuare de popularitate.

| YourB0SS a răspuns (pentru Wøodenpints):

My friend, nu-mi fac creasta sau porcariilaughing) da vreau sa ma angajez naiba si chesti si in Romania daca te vad astia cu plete ( asa cum eram eu acum cateva luni) nici nu te baga in seama, nu imi fac porcarii il dau pe spate cum facea bunicu, ok? Nu vreau sa ma cert cu tine.

| Wøodenpints a răspuns (pentru YourB0SS):

Tu îți aranjezi părul în așa fel încât să te bage lumea în seamă?

| YourB0SS a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da, exact de unde sti? Sunt o persoana atat de NASPA in cat nici mama nu se uita la mine laughing. Chestia e ca daca lumea te vede cu plete fiind mai "tarana" te cam evita sau se uita ciudat.

| Wøodenpints a răspuns (pentru YourB0SS):

Mai "tarana"? Adică...cum? confused

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poti sa tragi la imprimanta poza, sau s-o bagi in telefon si sa i-o arati frizerului.Asa va sti exact cum sa te tunda.