| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund ca Daniel din Iubiri secrete! Cum ii zic la frizer sa ma tunda?

Răspuns Câştigător
| MaurSEF a răspuns:

Din ce am vazut, tipul asta e tuns absolut tot capul cu 1, dupa care i; a crescut parul,si pe langa asta, are perciunii ascutiti, e destul de simpla. Daca ai impresia ca e mai speciala, e din cauza ca are v; ul ala la tampla, atata tot.bafta la agatat fete cu ea happy

| DarKnNNeS a răspuns (pentru MaurSEF):

Deci 1 in tot capul, Perciuni ascutiti si fara breton!?

| MaurSEF a răspuns (pentru DarKnNNeS):

Exact,fara happy vei fi maxim de comit, Ronaldo 2, daca iti vei lasa breton cu 1 tot capul

| DarKnNNeS a răspuns (pentru MaurSEF):

laughing) Ai Fb?

8 răspunsuri:
| Loora a răspuns:

Poti sa scoti o poza cu Daniel la imprimanta, si o duci la frizeria unde te tunzi. Ori cauti pe youtube un baiat care are freza ca si daniel, te uiti cum il tunde, apoi ii spui frizerului sa te tunda asa cum ai vazut tu pe youtube. Cum crezi ca este mai usor.Parerea mea este ca ar fi mai bine sa duci o poza cu el, dar sa fie clara...si din spate si din fata.

| DarKnNNeS a răspuns (pentru Loora):

Nu vreau sa ma complic vreau doar sa ii zic din gura! happy

| Loora a răspuns:

Pai daca nu vrei sa te complici atunci ii spui frizerului detaliat din ce ai vazut tu in pozele cu danielhappy. Cred ca va stii exact cum sa te tunda! Doar de aia ii frizerlaughing

| LuannaBby423 a răspuns:

Iei o poza cu Daniel in telefon si ii arati frizerului laughing kiss