| guritadulce7865 a întrebat:

Vreau sa ma tund si nu stiu cum...in afara de clasica tunsoare gherute pe fata si la spate filat in v, calota nu mai stiu.(fara tunsori bob)... mi-as dori ceva pe par lung..astept parerile voastre!:*

4 răspunsuri:
| BountyLoverXD a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu am par drept (de fapt mi-l fac eu cu placa), lung, si mia-m facut si eu gherute cum zici tu, mi-am filat parul pe spate (nu in v), si mi-am facut breton, ei bine breton pe o parte http://t1.gstatic.com/......tp?/images ca si asta sau http://t3.gstatic.com/......tp?/images
noroc!

| AmanoYuno a răspuns:

Am fost si eu tunsa cum iti zic acum:intr-o parte parul sa fie lung(adica tunzi doar varfurile)si sa descreasca in lungime pana ajunge pe partea cealalta. e super misto tunsoarea. e oblica si cu cat mai mare e diferenta cu atat mai misto se vedewinking

| lol5755 a răspuns:

Iti recomand o tunsoare simpla si ti-l poti aranja in cateva minute numai cu placa... Poti sa iti tai bretonul intr. o parte si in spate sa fie drept (asa se poarta)! Mult succes!:*