| LoOvE a întrebat:

Sa tuns careva dintre voi cu calota scurta ma refer la fete(stil emo)?

Si km va sta? Sa ma tund? Eu am parul foarte des si lung si este putin filat, sper sa fac o alegere buna datorita voua.

Astept raspunsurile voastre?

5 răspunsuri:
| Andr3e a răspuns:

Nu te tunde! Si eu am facut greseala asta si imi pare rau... Daca tot ai parul lung fa-ti un breton intr-o parte j gata

| LoOvE explică (pentru Andr3e):

Dc sa nu ma tund? Dc nu iti place km te.ai tuns? DC?

| Andr3e a răspuns (pentru LoOvE):

Daca ai parul lung si des.n-o sa-ti stea bine de loc.Eu port de atunci parul doar in coada pentru ca nu-mi place cum imi sta cu el desprins.Inainte imi placea, dar acum...Asta e parerea meah. Daca uh vrei sa te tunzi, esti libera s-o faci!

| LoOvE explică (pentru Andr3e):

Of doamne, maine trebuie sa ma tund si nu stiu ce sa fac andreea.Eu am parul ondulat dar pot sa.l indrept k placa, poate tie de aia nu.ti sta.Ce ma fac?//

| Andr3e a răspuns (pentru LoOvE):

Zii frizeritei la care te tunzi sa-ti dea un sfat despre cum ti-ar sta mai bine.