| guritadulce7865 a întrebat:

Vreau sa ma tund si nu stiu cum...in afara de clasica tunsoare gherute pe fata si la spate filat in v, calota nu mai stiu.(fara tunsori bob)... mi-as dori ceva pe par lung..astept parerile voastre!big grin

Răspuns Câştigător
| Mimi15 a răspuns:

Asta depinde de fizionomia fetei tale. Tunsori as putea sa iti spun:
- stil emo ( mai ales daca esti bruneta)
-in scari
-drept ( arata foarte frumos pe par lung)
Astea sunt tunosrile mele preferate, si care se poarta! ..Nici mie nu-mi place BoB...phbbbbt!
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Criissuu a răspuns:

Pai..cum zice si MiMi asta depinde de fizionomia fetei tale si cum iti place tie ca poate iti zicem noi cum sa te tunzi dar poate tie nu o sa-ti placa happy

Dar daca tot vrei o tunsoare iti spun eu:

Tuns scurt in spate si in fata lung.Iti faci si un breton intr-o parte si poti sa iti faci ţepi cu parul din spate happy. Sper ca ai inteles ce vreau sa zic laughing. Oricum bafta :*