| Sara2 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc ca antonia, in jos blond, ce pot face sa imi iasa dunga aceea dreapta? merge sa in prind cu un elastic si sa vopsesc de la elastic in jos? e ok?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să faci o gafă, mai bine mergi la un coafor.
Pa, pa.

| Lory_1630 a răspuns:

Du-te la coafor.Acolo vor stii cel mai bine ce sa faca happy

| TJohannaB a răspuns:

Prinzi mai multe clamita intr-o linie si faci sub ele, dar mai bine te ajuta cineva profesionista. Si ideea ta e buna!

| Different69 a răspuns:

Mai bine du-te la coafor...nu cred ca o sa iti iasa foarte bine daca incerci sa te vopsesti singura.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Nu fa prostia sa te vopsesti singura daca nu ai studii. Du-te la un coafor/hairstylist ( eventual cu o poza de-a Antoniei in care se vede clar coafura ei ) si coafeza stie ce trebuie sa faca. Dar e buna si ideea ta, da' nu inteleg de ce iti doresti sa fie acea dunga dreapta, arata frumos si daca nu e dreapta, am mai intalnit fete cu par asa. happy Bafta!

| lady2in4black a răspuns:

Da, merge, asa am facut si eu si a functionat, dar ai mare grija si atentie :*

| Roobeertaa a răspuns:

Pai cu elastic sigur nu o sa-ti iasa, nu te face singura, cheama pe cineva in stare de asta si cu ajutorul unei periute de vopsit(gen http://www.google.ro/......tp?/imgres )are marginea subtire si dreapta, dar daca vrei rezultate sigure si perfect drept mai bine te duci la un coafor.Bafta!

| sophie12helen a răspuns:

Eu zic sa mergi la un coafor, sau sa chemi cineva mai cu profesie happy Antonia asa a facut.Sa te vopsesti ca ea nu e chiar asa de usor. Sper ca te-am ajutat.

| moTzZoOk a răspuns:

Eu zic sa te duci la un hairstylist( sau coafor) sa te faca cineva cu meserie FUNDA? plzz