| bibitza a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc dar nu mai stiu cum! am fost blonda, apoi satena si acum sunt bruneta...adica am fost pentru ca s-a decolorat si sunt un saten cu "suvite" blonde laughing...sunt alba la ten dar nu f alba...si am ochii albastri... ce culoare imi sugerati sa ma vopsesc? fara roscat big grin...si ce vopsea ar trebui sa folosesc pentru ca sa reziste culoarea...intr-o luna dispare culoarea sad...

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Mai intr. o culoare deschisa nu cred ca e indikt din moment ce esti bruneta acum
mai bine te duci la un salon sa vada un specialist ce culoare ti s.ar potrivi pentru tenul tsau si care sa se potriveasca si fizionomiei tale
roscat sincer nici eu nu cred ca ti.ar sta binebig grinbig grinbig grin
bafta

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin, fireste... insa mai intii sa0mi iau motocicleta laughing si carnet cat A big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibitza la vremea aia o sa avem ozeneuri rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te faci coniac cu suvite blonde? sau coniac cu ceva mai dezordonat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fii frumoasa gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ti.ar sta fain roskat...inkeraca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cioclatiu bibitzathinking si de la pallette:*

| nena78 a răspuns:

Bruneta cu suvite blonde sau roscat