| Florentinatinaina a întrebat:

Vreau si eu o vopsea blonda cu un finish natural,fata culoarea acea de portocaliu sau aramiu,eu sunt satena inchis si nu vreau sa ma decolorez inainte.Mi-am facut niste suvite blonde si ai iesit un blond usor portocaliu,nu este foparte inestetic, dar eu am tenul masliniu si nu se vede foarte frumos si nu stiu ce vopsea sa aleg ca sa nu-mi iasa acel blond usor portocaliu funda! p.s vreau sa ma vopsesc in tot capul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosii de la L'oreal nuante nisipii sau Syos blond mediu si anume : http://www.pinkyheels.com/......e-7-6.html sau poti cauta o nuanta un pic mai inchisa decat aceasta ca sa se pastreze primul efect al culorii ca am vazut ca se mai deschide dupa cateva spalari.