| Messy123 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar nike air max de pe famous brands outlet Romania, dar nu stiu daca sunt originali imi puteti spune daca sunt originali si daca merita cumparati de pe acest site sau altul? funda!

Răspuns Câştigător
| Georgex12 a răspuns:

Da, sunt originali. e normal sa fie mai ieftini pentru ca e un outlet.

4 răspunsuri:
| sontzy a răspuns:

Cel mai bine e sa ti cumperi dintr-un magazin sportiv

| Messy123 explică (pentru sontzy):

Da dar acolo sunt 7 milioane pe site-uri sunt 4milioane

| Streithstar22 a răspuns:

Incearca pe www.originals.ro, sunt produse suta la suta originale!

| divgmb a răspuns:

Salut, ai reusit pana la urma sa iei de pe site-ul lor, sunt ok adidasii Nike? as vrea sa iau si eu si nu au nici un nr. de contact nimic! merci anticipat de amabilitate!