| wannabe a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o astfel de camasa BARBATEASCA: http://uploadpic.org/storage/2011/FKCTTjX5pHRjmGVXeewvEP Cc.jpg

Ce parere aveti despre ea? Aveti idee cam ce pret ar putea sa aiba? As vrea sa cumpar online, stiti vreun site ce ar putea avea astfel de camasi?

2 răspunsuri:
| baiatulxboyx a răspuns:

Am 2 camasi la fel, una cu rosu si alte culori, si una albastra la fel.E o noua moda, deci cum sa nu am si eu :O.
E cam 1 mil jumate, depinde si de magazin, am vazut si la 3 milioane jumate. big grin

| Andreeeeea_5671 a răspuns:

Pai e super taretongue adica am vazut la o gramada de baieti
se poarte si e frumoasatongue
Se gaseste in Bershka daca esti din buc(sun, uniri, baneasa etc) cu 1-1 300 cam asatongue