| AndreRaluca a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar placa de par si am la dispozitie vreo 200-250 ron. Ce model imi sugerati? din cate am inteles este bine sa fie cat mai subtire pentru ca astfel o pot folosi si ca ondulatorbig grin scuzati categoria:*

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Orice alegi de la firma Remington faci o alegere buna, am si eu, indreapta impecabil

| HeloKity a răspuns:

Buna. Eu mi-am luat placa de par cu 120 de lei (parca sau mai putin)este de la Rowenta si imi pot face si bucle cu ea si indreapta foarte bine, sau poti incerca placile Remington, am auzit ca sunt foarte bune. Stiu ca palcile cu aburi sunt foarte buna si indreapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca gasesti la Dragoste si sex?

| AndreRaluca explică (pentru anonim_4396):

In afara de categoria "adolescenti" nu prea am vazut ce categorie as putea alege.big grin M-am gandit si la faptul ca as avea mai multe raspunsuri la "dragoste si sex", pentru ca multe persoane prefera sa raspunda la astfel de intrebari

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreRaluca):

TPU are suficiente categorii pentru toata gama de intrebari.Cumparaturile,nu se fac la Dragoste si sex, poate ca ai vazut deja categoria.Numai bine.

| DoarEu252 a răspuns:

Eu stiam ca cele de la Remington sunt cele mai bune happy si de la romwenta sunt bune

| Dianablajo a răspuns:

Rowenta (230 RON)
Am eu si e foarte buna laughing