| unvisalbnegru a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste schimbari la par AM PARUL MEDIU...Cine stie cam cat ar putea sa ma coste O TUNSOARE+Vopsit bruneta cu suvite albastre? un pret aproximativ pentru ca multi mi-au spus ca ar putea sa ma ajunga si 250 RON stiu ca depinde si de frizerie dar ceva ieftin si bun:-p (Bacau)

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Hm.sa zicem ca la coafeza mea.m`ar costa asa.:15 lei tunsoarea+ vopsit 30lei + suvite 28lei.dar eu te sfatuiesc sa nu le faci pe toate deodata ca iti strici parul` dar in fine treaba ta. sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

200 de roni am dat eu la cel mai scump salon din Iasi pentru tuns bob si vopsit blond platinat