| TangerineP a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj, micuț și finuț)ma gandesc si la locul unde sa fie, nu chiar la vedere dar sa fie vazut)
Am citeva idei:fluture, pisica, bufnita, stele, flori sau altceva)daca aveti vreo idee geniala spuneti-o sau aratati poza!

9 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Eu zic sa iti faci un fluturas pe gat, sau pe ureche cum si-a facut miley cyrus: http://www.google.ro/......tp?/imgres
PaPa:*

| danielaxyz a răspuns:

Trifoi

| PetreConstanta a răspuns:

Eu m-as tatua toata macar sa rezolv ceva

| 13 a răspuns:

Sa iti faci tatuaje doar de dragui de ati face tatuj este cel mai idiot lucru posibil. SI o sa il regreti toata viata. Un tatauj il faci cand vrei sa ti minte ceva pentru tot restul vietii. De exemplu o persoana care a avut un atemptata de sinucidere sa isi tatueze o fila pe scrie "Lupta pana la capat" sau ceva de genu. Acea persoana o sa stie pe veci ca a fost o greseala ce a vrut sa faca si tatuajul ala o sa faca acea persoana sa mearga inainte chair si cand vremurile sunt tulburi. Sfatu meu. fa-ti prima data un tatuaj temporar si vezi cam cat timp iti ia sa te plictisesti de el. SI aminteste-i ca o sa ajungi la varste mai inintate.Car probail o sa te intrebe copii de ce tiai facut tatuaju. Oricum daca totusi vrei sa faci pasu asta. Sfatu meu e sa ti-l faci pe burta in partea stanga jos. Sau pe spate in partea de catre umar. asa o sa se vada cand pori un maieu sau stiu eu. da daca vrei sa nu se vada iti iei un tricou.

| SweetFashion a răspuns:

Iti poti face un sarpe incolacit in jurul gleznei. Sper ca ti-am fost de folos.

| myloveanto a răspuns:

POate o initiala sau o fundita draguta