| y0anna a întrebat:

Aveti idee cat ar costa un tatuaj micut pe incheietura si unul putin mai mare pe spate?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la salon mi-a zis ca 100 lei, acasa la cineva 20-50 lei. Si sa zic unul mai mare undeva pana in 100 lei acasa. Depinde unde iti faci. Dar eu as alege salonul pentru ca e pigmentul mai bun. De regula astia care fac acasa iti bat tatuajul verde.

| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY a răspuns:

Buna... depinde cat de micut vrei sa fie tatuajul si unde-l faci! acel tatuaj micut pe incheietura ( simplu ) panan-n 50 lei si cel pe spate nici mare nici mic pana-n 100 lei ( Cele simple, ex: o inimioara ) din cate stiu eu.