| Mylifeispink a întrebat:

Vreau sa`mi fac un tatuaj. un scros caligrafic la incheietura mainii ..va rog dati`mi idei [in engleaza desigur] sau site`uri cu poze.

6 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

"Dream" sau îţi poţi tatua semnul infinitului, căci este mic şi drăguţ :3

| Doomnezeu123 a răspuns:

I'm stupid cause I have a tattoo on my hand like a prisoner.

| LifeInWords a răspuns:

Sunt perfect de acord cu AnimeChu happy.
Deja prea multe persoane sunt inebunite dupa tatuaje la inchieietura mainii cu scris caligrafic.
Semnul infinitului este mai original si foarte dragut :d.
Eu am un tatuaj pe ceafa cu semnul infinitului si chiar imi place cum a iesit.
Sper ca te-am ajutat, succes! happy