| AncaVlad200 a întrebat:

Hei! Am 16 ani si vreau sa imi fac un tatuaj mic,cu un simbol sau ceva scris! Eu mereu mi-am dorit pe incheietura mainii, dar am inteles ca fiind asa la vedere daca vreodata voi ocupa un post important la servici se poate sa nu ma primeasca din cauza acestuia..Asa ca,dati-mi idei unde as putea sa mi-l fac (nu pe spate). Oricum si pe incheietura eu zic ca l-as putea acoperi usor cu un ceas sau ceva. Astept pareri! mersii, dau funda!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Daca te hotarasti sa ti-l faci pe incheietura, se poate acoperi foarte usor cu un ceas sau o bratara mai lata, dupa cum ai spus si tu. Alte locuri ar mai fi pe piept, undeva mai jos, astfel incat sa nu fie vizibil sau pe abdomen. Dar mi se pare o idee buna pe incheietura, din moment ce va fi unul de dimensiuni mici, care se va putea acoperi usor, la nevoie.

1 răspuns:
| enzodemes a răspuns:

Eu am până acum 7 tatuaje, dar poți pe face pe braț sus pe partea interioară și nu o să se observe.